Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i7-4770K processzor...

Intel Core i7-4770K processzorhoz milyen videó kártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na szóval, van egy integrált karid, de veszel egy dVGA-t amivel sokkal jobban mennek a játékok mert a dVGA erősebb, most az a kérdés hogy mennyid van rá?
2014. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

kérdezőnek

itt van az r9 280x és a listában szereplő leggyengébb vga(még ez is sokkal de sokkal jobb mint az intel hd akármennyik) teljesítmény eredményei

[link]


ui.: ilyen proci mellé olyan vga-t veszel amilyet akarsz(amire futja). Persze a jobb vgak jobb játékélményt(grafikai kinézetet) adnak, igaz ez az olcsó és a drága vgakra is. Amúgy emellé r9 290 minimum, mert ennél gyengébb vgak mellett játék téren teljesen felesleges az ilyen teljesítményű cpu

2014. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én csak azt nem értettem, h mit értettem félre a tesztbe. De mind1. Azt a kérdés kiírása előtt is tudtam, h a minimum r9 290es vidi kari, ami megy ehhez a procihoz arányokat is nézve, de ahogy írtátok ez a proci játékokhoz felesleges, és nekem nem is arra kell.

Ami még nem jött le nekem a proci vga kariját illetően a tesztből, hogy konkrétan az mire használható, mivel nem ismerem az új hardvereket, főleg karik terén, és nekem csak a mérések nem sokat mondtak. Ezért kérdeztem azt is, h amit a tesztben mértek és írtak, h még mivel párosították össze, de jobb eredményeket még azzal együtt se mértek, akkor még is milyen régebbi procival hasonlítható össze, vagy mik vannak jobbak azoknál. Nyilván azt is sejtettem, h sok, de aból még a vga prociját nem tudtam volna mikkel összehasonlítani. Mivel írták korábban, h 30eFton felüli vga-ak bármelyike jobb az integráltnál így már jobban van összehasonlítási alapom.

2014. ápr. 1. 12:17
 24/28 anonim ***** válasza:

az integrált vga arra való, hogy energiát takaríts meg vele, mert pl ahhoz hogy megnézz egy filmet vagy netezz felesleges mennie a nagy teljesítményű videokarinak, így áramot spórolsz vele

elsősorban laptopoknál alkalmazott megoldás, azt hiszem nem kell mondanom mért, de asztali gépnél is kivitelezhető, és tudatos energiagazdálkodást mutat

2014. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ezt a választ is köszönöm, igen nekem még ez is fura volt, hogy már új procikba tesznek integrált vidi kártyát..., és ezt se értettem, h miért.
2014. ápr. 1. 15:11
 26/28 anonim ***** válasza:
r9 290x vagy gtx 780ti
2014. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
GTX 770/780. Vagy R9 280(x).
2014. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez az arányosság nagy baromság egyébként nem kötelező venni hozzá csúcs VGA-t "Ha már i7-re van pénzed" hülyeség. Az a lényeg hogy ne a legrosszabbat vedd meg a vga-ból hanem közép vagy erős középkategóriát... 770-nél felesleges jobba venni vagy 280x-nél.
2014. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!