Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire E1-510 windows 7...

Acer Aspire E1-510 windows 7 install esetén driverek rendelkezésre állnak?

Figyelt kérdés

A gépet alapból Win 8.1-el adták.

7-et akarok rá rakni inkább.

Vajon minden drivert felismer majd a win7?

Hogy csináljam, hogy ha nem jó a win7, visszamenjen a win8.1?


Bármilyen ötletet szívesen várok.



2014. márc. 31. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is acert használok, de nem volt vele semmi bajom. Ez nem az acer hanem a forgalmazó baromsága volt szerintem. Azontúl a forgalmazó által előretelepített laptopokkal néha ez a helyzet. Szóval ne az acert szidd, hanem azt a kutyaütő lehúzós bandát akitől vetted. Az ilyet a fogyasztóvédelemnél kéne felnyomni...
2014. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A kutyaütő lehúzós banda és az ACER Magyarország is egy állásponton volt. Mindkettőt felhívtuk és próbáltunk egyezkedni.

Örülök, hogy neked nincs bajod a gépeddel. Ne is legyen! Addig jó.

2014. júl. 8. 18:52
 13/14 kjhkjh válasza:

Sziasztok, nekem sikerült.


1., Vhogy netet kell csinálni a gépen, én egy iPhone-on keresztül tettem.


2., www.drp.su itt a gép automatikusan az összes driver-t letölti


3., Le lehet szedni ISO-ban is, lehet offline használni, de az 8 GB. Ezt nem próbáltam, de ha nem sikerül netet csinálni a gépen, akkor ez lehet a megoldás.

2015. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tengor ***** válasza:
#13, az miért nem megoldás, hogy letöltöm bármivel és átmásolom a megfelelő drivert a gyártó (és nem 3. személy) oldaláról?
2015. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!