Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kék halál! Segítség! Mit tegyek?

Kék halál! Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 1 laptopom és egyszer csak bejött a kék halál.! Többször is újra raktam a windows-t több féle verziós és tipusu-val is, de nem segített! Vettem 1 új ram-ot és az se segített! Kérdésem a következő : lehetséges hogy a processor a hibás? Vagy netán a Winchester? A rendszer felál megy a gép de 1 idő után gondol egyet és kék halál! Külön fajta hibakóddal . Mit tegyek? Kérlek titeket adjatok tippet!
2014. márc. 28. 20:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen. Mindent megtettem
2014. márc. 28. 21:36
 12/13 csacsi2 ***** válasza:

Pasztázásnál figyelni kell nehogy vastagon legyen rajta, mert az is szigetel. Csak a felületi egyenetlenséget töltse ki, hogy a felületek között ne legyen levegő, szóval leheletvékonyan!

Feszültség értékeket is le kell ellenőrizni 1-2 V már igen jelentős hőmérsékletemelkedést okoz!

[link]

A CPU mag -ot az alaplap osztja le a 3.3 V -ból!

Egyéb esetekben a ventillátor elgyengülése is okozhat melegedést (CPU RPM).

A Gépben más eszköz is nagyon melegszik, akkor az is rádob a ház hőmérsékletre (összemelegednek)!Hordozhatóknál ez főként érvényesül ahol a ház szellőzése minimális, ilyen esetben hűtőpad szükséges lehet.

2014. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 csacsi2 ***** válasza:
Nem írtam de gondolom a BIOS -ban nem lett elállítva semmi (húzás) mert az egyenes következménye...
2014. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!