Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8-on vagy Windows...

Windows 8-on vagy Windows 7-en futnak jobban az új játékok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább winhét alatt.
2014. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Win7 még stabilabb! :)
2014. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Windows 7 mindenképpen

a Windows 8 még a Vistánál is nagyobb szar...

2014. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Új játékok mind2n jól mennek, a vinhét azért jobb mert a régebbi játékok is mennek rajta.
2014. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Win 7. A 8 szar.
2014. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Lefogadom a sok win7 fanboy úgy szarozza a 8.-at, hogy soha nem volt előtte, de legalábbis tuti nem hasznalta 15 percnél többet.


Én szeretem mind2 rendszert, sokáig használtam win7-et most 2 hónapja álltam át win 8.1-re, nekem nagyon bejött.


Win 8.1-en az új játékok jobban futnak mint 7-en, viszont régebbieknél előfordulhatnak problémák. Az újakhoz viszont egyértelműen jobb.


Aki meg hőbölög, hogy a win 8.1 mekkora szar, kérem mondja már meg, szerinte miért az? Mert azon túl, hogy bizonyos körökben ez a szarozás a divat, nem igazán hallotam még érvet mellette, max a metro ui-t de azt meg vagy meg kell szokni, vagy 10 perc alatt le lehet vele számolni, és van rendes start menü, ha annyira hiányzik.

2014. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem win8 van a laptopomon, és nagyon szeretem, csak amikor frissítem 8.1re egyszerűen akárhogy nyomom nem tudok lőni a játékokban és nem találom, hogy hol a hiba. még nem érzem a 8.1et annyira stabilnak, de nincs vele amúgy semmi bajom, nekem bejön :D
2014. márc. 27. 18:45
 8/15 anonim ***** válasza:
A titok, ne frissíts, tedd fel tisztán a 8.1-et. 8-ról 8.1-re frissített rendszerrel valóban vannak gondok, pedig nagyon jó a 8.1 Nekem a 2 hónap alatt egyszer sem akadt gondom vele.
2014. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 A win8=8.1 hibái: Metro UI nem gépre való, .exe hibák, régebbi játékok sokszor nem futnak rajta. Már bebizonyult az, hogy csak minden 2. windows jó windows. A win xp-ről 7-re váltást indokoltnak tartom, mert ugye véget ér a frissítés. De a mai játékok megelégszenek a 7-el (a M$ nagyon erőlteti a 8-at, pl. win 7 már nem támogatja a dx 11.2-t) és a 7 sokkal kiforrottabb rendszer, stabil, megbízható. A Vista utódja, hibák nélkül. Ezért jobb játékra, mint a 8.
2014. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy indokot nem mondtál, ez mind mellébeszélés. Fogalmad sincs szerintem a win 8.1 mennyire stabil. A metro ui meg max nem tetszik neked, de attól még igen is van helye, bár tény, egy normális asztal+metro hibrid jobb lenne, pl lehetne a metro ui a mini alkalmazások helyett.:)
2014. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!