Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy Hozzam ujra késszé a...

Hogy Hozzam ujra késszé a windows 7et? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám hogy a gépemen 2 operációs rendszer van. de én meg akarom tartnai mind a 2 őt,

xp és win7 van, az xp kiválóan fut előte is az volt

a win7et telepítettem. kiválóan müködött!

de viszont egy nagy meguntam letöröltem, de a "D" meg hajtón ott marad jelentős részei. csak annyi hogy inditáskor ha rá megyek hogy windows 7 inditása akkor be jön egy startup. repair stb.... ehez nagyon nem értek!

kérlek segítsetek hogy hogy tudom meg csinálni, hogy ujra mennyen a windows7 és az xp működjö?



#Windows 7 #windows 7 startup
2014. márc. 26. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
telepítőlemezt rakd be és repair de szerintem ebböl ujra telepítés lesz. :/
2014. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fercsi23 válasza:
szerintem is ujra telepítés formázd az összes meghajtót amikor ujra telepíted
2014. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ments le minden adatot ami kell és ez FONTOS

előszőr a régebbit telepitsd szóval xp aztán win7 ez fontos

2014. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi a válaszokat, még annyi hogy a "D" meg hajtón meg maradtak a windows 7 adatai és 120gigábol csak 105 giga van meg tisztán. és nem lehet le törölni emrt azt írja: " a fájl nem lehet letörölni mert egy xx. fájl nem engedi"
2014. márc. 26. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!