Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer monitort szeretnék...

Gamer monitort szeretnék vásárolni!?

Figyelt kérdés
Árban max 50k ft amit rászánok. Amit szeretnék leginkább,hogy IPS,FULL HD és 5ms-től ne legyen azért magasabb a válaszidő. Az ilyen csilli-villi 3d nekem nemszükséges,arra ottvan a tv. Szóval akinek van egy pici ideje,és kedve szeretném ha adna pár tippet linkel. Szép napot!

2014. márc. 27. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitől gamer egy monitor?
2014. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fejezem ki magam,hogy Játékra szeretném vásárolni,ha így elfogadhatóbb.
2014. márc. 27. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van, kiváló játékra és filmezéshez egyaránt.

2014. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válaszidőt is több módon lehet/szokták feltüntetni, így önmagában ez nem feltétlenül egy elfogadható kritérium...szvsz egy átlag ember a 2-5-8ms válaszidejű monitorok között nem lát különbséget (Nekem anno az első TFT moncsim 16ms-os volt, azzal is rendesen játszottam). Szóval 5ms az elvileg azt jelenti, hogy egy másodperc alatt 200 válasz érhető el, így a 10ms is 100-ra elegendő (anno a 16ms-nál lassabb kijelzőkre mondták, hogy játékra illetve gyors megjelenítésre nem a legjobbak, így például a 25ms-os monitorokat csak irodába ajánlották (40 válasz/másodperc). Az IPS panelek, amúgy is kissé lomhábbak, de legalább nagy a színűségük és a betekintési szögük. Én egyébként most egy Dell P2314H kijelzőt használok, ami sztem elég jó...egyetlen dolog negatívuma van, hogy egy picit fényes a felülete, így a mögöttem lévő fény tompán visszatükröződik (az előző moncsim nem volt ilyen). Ezen felül viszont csupa jót mondhatok róla: szép, állítható magasság, elforgatható, display port, a háttérvilágítás fényerőtől függetlenül vibrálás mentes, a jellemző fogyasztás 20W. Én végül ezt választottam, igaz ezt a gyártó inkább munkára ajánlja, de igazából nincs olyan, hogy gamer monitor, így Én is mindenre vettem.
2014. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!