Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy rakjam be a memóriakártyá...

Hogy rakjam be a memóriakártyát a gépbe?

Figyelt kérdés

Valamilyen MSI alaplapom van és van 4 hely a memória kártyáknak , az 1. narancssárga a 2. citromsárga 3. narancss. 4. citroms. , van valami lyelentösége ezeknek a színeknek???

Most van egy 512Mb , egy 1Gb-s és egy 2Gb-s memóriám , mindegy milyen sorrendbe teszem be őket?


2009. dec. 16. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Azonos színű foglalatba tedd mindenképpen.
2009. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem a 2gb-at de akárhova teszem nem lesz töle gyorsabb a gép.
2009. dec. 16. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:

lyelentősége :DDDD


elnézést, de ezen könnyesre röhögtem magam :D

2009. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szakemberektől úgy hallottam, hogy ha több db memóriát teszel a gépbe, akkor azoknak egyformáknak kell lenniük!...


Vagyis lehet 2 db 1 GB-os, vagy lehet 2 db 2 GB-os, de lehetőleg ne legyen 1 db ilyen és 1 db másféle...

2009. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

duál párban kell egyformának lenniük.

pl. 2x1GB az egyik duál pár és 2x0,512GB a másik duál pár = 3 GB. de csak így lesz gyorsabb, ösze-vissza csak lomhább lesz!

2009. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ami a Duál mód lényege, hogy gyárilag összválogatott (1 bliszteren vagy dobozban párba csomagolt) azonos értékű RAM legyen. (Nem csak a tároló kapacitásának kell azonosnak lennie, hanem a többi paraméternek (CL-RCD-RP-RAS/RC-RFC-RRD értékeknek is!)

a 2 narancssárga egyik duál pár,

a 2 citromsárga a másik duál pár

2009. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a legjobb mit tehetsz hogy az 1. be berakod a 2gb-ost a 2. slotba az 1 Gb -ost . ennyi az 512-est felejtsd el


sok szerencsét!

2009. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2009. dec. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!