Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD játéknak vagy oprendszeren...

SSD játéknak vagy oprendszeren használjam?

Figyelt kérdés
Van 250GB HDD, nemsoká megérkezik 120GB SSD, rendszernek használjam vagy játékok telepítsek rá? Melyik éri meg jobban?
2014. márc. 17. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendszer, ha a kettő nem megy rá együtt.

G.

2014. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát azt akarod h a rendszered legyen gyors akkor rakd arra, ha azt akarod h a játék töltsön be gyorsabban akkor meg arra.., dehát szerintem sokkal inkább a rendszernek kéne..
2014. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is a rendszer felé hajlottam, szóval arra lesz. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 17. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
120 gigára ráfér azért a rendszeren kívül más is persze elsősorban a rendszert, és a fontos, gyorsaságot igénylő programokat tedd rá, aztán mehet a játék is ha fér
2014. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Célszerű a rendszert rátelepíteni és, ha még fér rá 1-2 játék akkor mehet.
2014. márc. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban rendszernek. Ha marad elég hely telepíthetsz játékokat is. Gyorsabbak nem lesznek, legfeljebb a pályákat tölti gyorsabban.

(Ebbe azért kalkuláld bele, hogy az SSD-k kapacitásának negyedét eleve szabadon szokás hagyni.)

2014. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!