Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler Master K350-es gépházza...

Cooler Master K350-es gépházzal lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Cooler Master K350-es gépházat. Az lenne a problémám hogy az oldalán nincsen plexit lap ezért még ventillátort se tudok oda tenni (elég nagy szügség lenne rá). Pestről rendeltem és most ha visszaküldeném hogy cseréljék vissza az több lenne mint maga a gépház. Valami ötlet?

2014. márc. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg hogy készítettem papírból egy sablont azt rá raktam a gépház oldalára és egy fúróval ki alakítottam a ventilátor helyét. Igaz hosszadalmas folyamat de végeredményként senki nem mondaná meg hogy nem gyárilag van ott
2014. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ennyi egy ksi férfias kreativitás és meg is van oldva a dolog ..
2014. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Csak az érdekesség kedvéért; [link] a gyártótól beszerezhető 2600 Ft értékben, de a szállítás 6000 Forint. Múltkor mintha még olcsóbb lett volna a szállítás.
2014. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!