Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy PCI-s videókártyát...

Vettem egy PCI-s videókártyát de nekem AGP alaplapom van az alaplapon kívül még mit kell lecserélnem a gépben?

Figyelt kérdés
Egy elég jó gépem van összerakva csak az a baj h AGP az alaplapja videókátyákat meg már AGP-sből nem gyártanak szükséges a processzort is lecserélni?
2008. júl. 22. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szükséges. Írd le a teljes konfigurációt, és, hogy milyen alaplapot akarsz venni, akkor többet tudok mondani.
2008. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Intel Celeron CPU 3.00GHz

1,18 GB RAM

2X80 GB Winchester

Videókártya most nincsen benne az alaplapot pedig egy jobb PCI Expressre szertném lecserélni, milyen fajtát érdemes venni?

2008. júl. 22. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nahát akkor neked elég egy P945 chipset-es alaplap. DDR2 memóriát támogat 400-667 MHz-ig. Ami gond lehet, hogy ezekre nem tudsz két soros HDD-t rákötni, venned kell még egy SATA HDD-t. Tudomásom szerint, amelyik alaplap PCI-E foglalatos, azokon csak 1 párhuzamos csatoló van, amire max 2 eszközt lehet kötni, ezért a 2 HDD meg 1 optikai egység már nem fér el.
2008. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan PCI-E-s alaplap, amelyiken 2 ide csati van. Pl. az enyémen van 2 ide(ata)+2sata is (ASUS P4V800D-X, van rajta AGP meg PCI-E is)

Cerkának milyen foglalata van? 478 vagy 775?

Azt sem írtad milyen RAM-od van, DDR vagy DDR2.


Ha 478-as a proci, akkor nagy valószínűséggel le kell cserélni, mert nagyon ritkán lehet kapni socket 478-as, pci-e-s alaplapot.

2008. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!