Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maxell pendrive probléma,...

Maxell pendrive probléma, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Maxell 8 GB-os pendrive-om, amin van egy ImationLock nevű program. Minden egyes használatkor be kell újra és újra írnom a jelszót, míg egy másik ugyanilyen típusú pendrive-nál fel tudtam oldani a programot, és azóta nem kér semmit. Mi lehet a probléma? Hogy tudnám eltüntetni ezt a programot?



2014. márc. 8. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
mi van, ha lementesz róla minden adatot, aztán megformázod?
2014. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. Bedugtam, beírtam a jelszót, leformáztam, kihúztam, és semmi. Eleve a berakom, akkor 2,67 MB a pendrive mérete, és jelszóval lehet feloldani, hogy több legyen. Viszont lehetne állítani a programon belül, úgy, hogy leveszem a jelszót, és rányomok a méret állítására, de erre azt írja ki, hogy nem lehet felismerni a flash méretét...
2014. márc. 8. 14:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a problémát egy frissebb szoftverrel.
2014. márc. 8. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!