Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul a gépem?

Miért nem indul a gépem?

Figyelt kérdés

Jó régi intel celeron 1 magos ... HD4650,350w-os táp,1GB ram.

Cserélve lesz az egész de nem is ez a fontos.... Bekapcsolom felbúgnak a ventik és kikapcsol.A monitornak meg nincs képe... Szédszedtem,összeraktam de ugyanaz...


ÈN a VGA ra gyanakszom hiszen abba van kötve a moncsi.. Ja az alaplap ASUS p5gpl-x se


TALÀN a vga lehet de várok tippeket :) köszi



2014. márc. 7. 20:30
 1/4 Uherga11222000 válasza:
Nekem egy időben úgy volt a gépemmel, hogy benyomtam, felbúgtak a ventillátorok, majd kikapcsolt. Pár másodperc múlva megint beindult és utána rendesen működött, de van amikor lecsapta valami. Én is úgyan úgy szétszedtem, összeraktam, de semmi. Elvittem egy szerelőhöz aki megállíptotta, hogy zárlatos a ledvilágítás egyik kábele. Utána kicseréltük és működött. Szóval, ha nem tudod mi lehet a gond, inkább vidd el szerelőhöz!
2014. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az érdekelt volna ha van valami alternativ megoldàs mert ezt a sz*t már nem érdemes bárhova vinni :D
2014. márc. 7. 20:55
 3/4 kata kata ***** válasza:
Procira raktál pasztát? Nekem is volt ilyen,pár másodperc alatt bemelegedett és kikapcsolt a gép.
2014. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van rajta :)
2014. márc. 8. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!