Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul be a gépem?

Vaxoos kérdése:

Miért nem indul be a gépem?

Figyelt kérdés

Na szóval az a probléma állt elő nálam,hogy amikor be indítom a gépemet hallom,hogy a Whicester felpörög,de olyan mintha megfagyna a gép. Nem ad képet a monitor,és elöl látom,hogy a töltő fény folyamatosan világít. Tehát megfagy induláskor. Mit tehetnék?


Megjegyzés: Közvetlen a probléma megjelenése előtt HVG.hu-rol leszedtem egy programot amit egy kommentelő ajánlott nekem.



2014. febr. 19. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Látatlanba nem lehet megmondani, de szerintem vga hiba lesz.
2014. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit lehetne tenni?
2014. febr. 19. 09:21
 3/9 Tengor ***** válasza:
Felderíted, hogy tényleg VGA hiba-e v. valami más. Esetleg elviheted szervizbe is vagy egy szakihoz.
2014. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem elviszem szervizbe,mert próbáltam azt,hogy alaplapi beépített videokártyára kötöm,de még mindíg fent állt ez a gond. Szerintetek ha egy Bios Resetet csinálnék az mennyiben segítene?
2014. febr. 19. 09:29
 5/9 Tengor ***** válasza:
Valószínűleg semennyire, elvégre nem a BIOS-ban turkáltál mielőtt tönkrement volna.
2014. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valóban nem. De viszont olyan programot kerestem ami az USB problémáját oldja meg. Erre küldte az ember a programot kommentbe. Ezért gondolom,hogy a BIOS reset valamit használna.
2014. febr. 19. 09:36
 7/9 Tengor ***** válasza:

Ez nem magán fórum. A segítségnyújtás egyik fele, hogy a te problémádat megoldjuk a másik fele, hogy ha valaki hasonlóval küzd, akkor itt megtalálja a választ.

Itt írd le ha kérdésed van!


Mi volt a program neve?

2014. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy a program nevére nem emlékszem (Rossz név memória) De nekem nagyon furcsa volt maga a program is. Nem volt telepítés se semmi. Egy ablakban kiirta,hogy Telepítés. Aztán egy másikban azt hogy "Final" És újra vágta a gépemet. Újra indult a gép de erre 10 percre lefagyott. És azóta van ez
2014. febr. 19. 09:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) Megoldottam a gondot ^^ BIOS resetet csináltam ^^
2014. febr. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!