Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok "kukac" jelet...

Miért nem tudok "kukac" jelet írni? Az AltGr gomb működik csak kukacot és bal oldali szögletes zárójelet nem tudok írni!

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 18:17
 1/8 anonim válasza:
AltGr + V = @ de lehet hogy másmilyen nyelven van a billentyűd, és ezért teljesen más helyen van ez az adott karakter.
2014. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, lehet hogy átállítódott angolra, nekem is van néha olyan.
2014. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Angol billentyűzet kiosztásnál a kukac a SHIFT+2-es billenytűzeten van.


Alapértelmezett bilenytűzetváltás (Angol - magyar) Bal ALT + Bal Shift.


Kukac jel irása ALT+ numerikus bilenytűzeten :

@ : ALT+064

[ : ALT+091



Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Sokat segítettetek!
2014. márc. 15. 20:43
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem a @ hibát a Razer Cortex nevű program okozta. A memóriából törölve a billentyűzetem megfelelően működik. Amúgy a { billentyű kombináció sem működött.

Ha eltávolítod a programot az is megoldás.

Maga a programot, játékok memória igényének biztosítására találták ki, azaz a játék futását közvetlenül nem támogató programokat bezárja a játék futtatása előtt. Amikor befejezed a játékot, minden programot amit leállított, automatikusan visszatölt a memóriába. Itt történhetett valami hiba. Üdv.

2015. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Beállítgattam valamit így most jó ,de ha kilépek ,vagy kikapcsolom a játékot akkor megint nem fog írni. Válaszodat köszi !
2015. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Scholler válasza:
Ahhj, most jöttem rá, hogy hogyan kell, de már minden ilyen gyakori kérdéses nem jó a kukac kérdésnél megoldották xD
2017. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Plantron ***** válasza:

Mondjuk nem egy mai kérdés... :)

Nálam kb. 2 hónapja tűnt el a @ , de már megszoktam, hogy ALT+64 és már írja is. Szóval most sikerült megfejtenem, hogy nálam mi volt a hiba: ATC mérleg szoftver+driver (VCOM) nyírta ki. Kilépek a virtuális sorosport kezelőből és máris ismét tudok írni @-ot.

2023. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!