Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kékhalálozik a gép...

Miért kékhalálozik a gép játékok közben?

Figyelt kérdés
VGA problémára gyanakszok. Mióta frissítettem a drivert azóta játékok közben egyszer csak kék képernyő fogad változó hibakódokkal. A hozzá kapott gyári driverrel nem volt gond, viszont azzal észrevehetően gyengébb a grafikus teljesítménye. A kártya: MSI GTX650ti Boost, alaplap: Asrock FM2A75pro4, proci: AMD A86600k APU, 2x4gb kingston memória. A rendszer SSD-n van, a játékok sata2-es vinyón. Minden combosabb játéknál csinálja (Thief, BF4 stb.)

2014. márc. 2. 19:13
 1/5 gerymiller ***** válasza:

ha eddig nem volt gond, valószínűleg túlmelegszik valami..

én is így jártam korábban...

valószínűleg az a driver nem teljesen jó a videókaridhoz amit feltettél.. egy régebbi driver telepítése szerintem megoldja a problémát..

egyéb oka talán az, hogy ha hibás az egyik RAM modulod... de mivel eddig nem volt probléma, ezért a túlmelegedésre gyanakszom...

2014. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A procihűtőm gyári (8cm-es), szoktam nézni a hőmérsékleteket is de 30-40fok fölé semmi nem megy (aida szerint). A gépházam is elég jó szellőzésű. Tápot elfelejtettem írni, az 600W-os CTG Chieftec.
2014. márc. 2. 22:02
 3/5 gerymiller ***** válasza:
a GPU hőmérsékletét tudod nézni?
2014. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Aida méri azt is. Alapjáraton 20fok, terhelve max 40-45 fok volt. Kékhalál utáni újraindulásnál 40 fokot írt. A karin az MSI Twin Frozr hűtője van, a gépház oldaláról is kap levegőt egy 18-as ventivel.
2014. márc. 5. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen kékhalál... Dobj már fel egy képet!
2014. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!