Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a pc az újabb játékok...

Jó ez a pc az újabb játékok futtatásához?

Figyelt kérdés

Újabb játékok (Day Z Standalone,CoD Ghost,Total War Rome 2,Watch Dogs stb.)szerintetek futni fognak majd ezen a pc-n? Videókártya: MSI GTX 660 2GB 192bit (Core Clock:1092Mhz,Memory Clock:3009 Mhz)

Processor: AMD FX-6350 Six-Core 3,9 Ghz

Memória: Kingston 8GB (1600Mhz)

HDD: Seagate Barracuda 1TB (7200RPM,64MB Cache)

Táp: Cooler Master 750W Bronze

Előre is kösz a választ :)


2014. febr. 26. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a gép, akkor a vga inkább r9 270x legyen az amd től. Procinak elég a 6300 is. Simán megy a 3.5 helyett 3.8 on is. Tápnak elég egy 500w minőségi, de ha a későbbi tuning, fejlesztés cél akkor lehet nagyobb, de a 750 az tulzás. Főleg ehhez a konfighoz. Am a 660 on nem igen menne minden fullhd max on. A 270 en igen, talán 1-2 játék van ahol az élsimítást lentebb kell venni.
2014. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a választ :) A gép már megvan...csak szerettem volna tudni mi az ami nem illik annyira a képbe..de akkor jól sejtettem,hogy a vidikártya..azon gondolkoztam lecserélem egy MSI N760 TF 4GD5/OC-ra :) Gondolom ezzel szépen futnak majd a dolgok :)
2014. febr. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!