Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Crysis 3 ennyire vga zabáló...

Crysis 3 ennyire vga zabáló játék? 1024x768 ban 1100+ vrm-ot meg zabál low grafon .

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé optimalizálatlan a Crysis 3, ne csodálkozz.
2014. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor hogy játszik más lagg nélkül 1 gb-s vga-val el sem tudom képzelni .. vagy vga-tól függően válogatja mennyit használjon a vram-bol?
2014. márc. 1. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Eggyes miről beszélsz?

HD6870-el majdnem hogy Ultra beállításon 25-30 FPS-el toltam végig.

2014. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen konfig mellet ? 25-30 fps az elég halovány nekem 40 fps -nél is lassúnak tűnt a játék 50 vagy az felett már elég folyékony . az optimalizálatlan az nyilván igaz . abban az esetben ha valaki maxon akarja tolni ott még egy hd 7970 is kevés ..
2014. márc. 1. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdezö. Ha bekapcsolod a Vertical Sync-et, akkor max 30 FPS-ed lessz, és élvezhető a játék Single Player része.


A vasam pedig Phenom II X6 1090T, nincs húzva (3,2 Ghz) Scythe Mugen 3 proci hűtő, 16 GB RAM, 1 KW-os táp, MSI HD 6870 OC VGA, és egyéb nyalánkságok :)


Szóval nem egy mai darab.

2014. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért nem rossz konfig proci még most is jó. vysnic -t nem kapcsolom be 30 fps kevés meg nekem úgy már olyan laggos a játék .. az én gépem valamivel erősebb mint a tied de látom a memória lesz neki kevés nállam . neked ilyen hige-med grafon semmi fps drop-lag nincs ?
2014. márc. 1. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy van, de akkor visszább vettem a felbontást, és úgy vittem végig a pályát. Egyébként ez egyetlen egyszer fordult elő. (Már nemtudom melyik pályánál, de valahol az elején.)


A processzor kihasználtság pedig soha nem érte el a 70%-ot.

2014. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!