Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér egy androidos...

Mennyit ér egy androidos notebook Lenovo Ideapad A10, új állapotban,5 év garival? Kéz alatt?

Figyelt kérdés

használva tán 10 percet volt, doboz, összes tartozék, gar levél (itthon érvényesíthető!)

köszönöm


2014. febr. 25. 09:51
 1/6 Tengor ***** válasza:
Ha tényleg annyit használtad, amennyit írod, akkor olyan 40-50 körül el lehet adni szerintem.
2014. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na csak azért mert én nem eladni akarom hanem venni, de az eladó 60-at kér érte és egy forintot se enged. azt meg én bőven sokallom így kéz alatt, mert boltban 66-ért már kapható.
2014. febr. 25. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

60ért már normális laptopot kapsz használtan.

ha új gépet veszel, akkor kibontás után rögtön bukod az áfát, tehát úgy 50ezret érhet, max 55ezret.

2014. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az lehet csak a 60-as laptop nem 0,99 kg és nem centinél is vékonyabb és nem zéró zajjal működik.


normális laptopot kapsz használtan.

2014. febr. 25. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
viszont amit én említettem, azzal egy két komolyabb dolgot is lehet csinálni, míg az Android ezt nem teszi lehetővé hogy pötyögésen kívül mást is csinálj vele, nem a vékonyság miatt lesz egy laptop jó vagy rossz
2014. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 olalyy válasza:
2014. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!