Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia P letiltották?

Sony Xperia P letiltották?

Figyelt kérdés

ha felhívom a *#*#7378423#*#* és megnézem a sim lock menüt azt írja : [?] Network

[?] Network subnet

[?] Service provider

[?] Corporate

[?] SIM


ez azt jelenti hogy a szolgáltató letiltotta a telefon IMEI számát?


2014. febr. 23. 19:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
amugy a bekapcs. + hangerő le képernyőkép készítés csak az ICS-nél volt JB-nél vissza rakták ide -> kikapcsoló gomb hosszan nyomod és a kikapcsolás menü pont alá
2014. márc. 2. 14:58
 12/15 anonim ***** válasza:

Hányszor flasheltél már telefont a Flashtool-al? Mert én elégszer ahhoz, hogy tudjam hogyan működik. Illetve kinek van működő Xperia P telefonja? Nekem. Hidd el, tudom melyik billentyűkombináció mit csinál. Kikapcsolt állapotban nyomkodhatod a bekapcsoló és a hangerő le gombot, semmi sem fog történni.

A képernyőmentés billentyűparancs működik JB-n is, rendszeresen haszálom.

2014. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

[link]


6. lépést olvasd el :) nem fogok veled veszekdni mikor annyira se értesz hozzá mint én.. és ht ezek után nem igen hiszem hogy neked Xperia P-d van és főleg azt nem hogy értesz hozzá...

2014. márc. 2. 15:17
 14/15 anonim ***** válasza:

A linken 6.2.A.0.400-as szoftvert írnak, közben már van 6.2.A.1.100-as is, ez a legfrissebb. A leírás szerint nyitott kellene legyen a bootloader, gyakorlatilag a flash szempontjából ez lényegtelen. Zárt bootloaderes telefonom simán frissítem Flashtool-al. Esetleg frissíthetnéd az angol tudásod, sehol sem, főleg nem a 6-os pontban írják, hogy a flashmode a kikapcsológomb és a hangerő le együtt nyomvatartva. Kereshetnél magyar leírást, ha nem megy az angol.

Még valami: ha neked nem sikerül egy hónapja életet lehelni a telefonba, biztosan én vagyok a hülye, ugye? Na ennyit a hozzáértésedről. A stílusod miatt pedig csináld meg magadnak, én többet nem segítek.

2014. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mert eddíg mit segítettél ha annyira okos vagy már a 2 hozzászolásban leírtad volna de csak okoskodsz hozzá meg nem értesz azt se tudod miről van szó de osztod az észt...
2014. márc. 2. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!