Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia P letiltották?

Sony Xperia P letiltották?

Figyelt kérdés

ha felhívom a *#*#7378423#*#* és megnézem a sim lock menüt azt írja : [?] Network

[?] Network subnet

[?] Service provider

[?] Corporate

[?] SIM


ez azt jelenti hogy a szolgáltató letiltotta a telefon IMEI számát?


2014. febr. 23. 19:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne kérlek válaszoljatok!!!
2014. febr. 24. 15:24
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nincs benne sim kártya... tegyél bele egyet, ha nem megy, akkor vagy letiltották, vagy csak bizonyos szolgáltató kártyájával működik, azaz nem kártyafüggetlen.
2014. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kérlek ennyire ne nézz hülyének van benne sim és ugyan az a sim van benne ami fél éve még működött.. -.-'
2014. márc. 1. 20:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmi egyéb nem volt írva és hidd el, vannak ám nagyon buta felhasználók. Nem rád célzok, de jó az ha tudja az ember mennyire hozzáértővel áll szemben. Fél évig be sem volt kapcsolva? Függetlennél működnie kellene, függőnél lehet letiltás is. Honnan van a telefon? Lehetséges, hogy nem fizették utána a részleteket és letiltották. Megpróbálhatod újratelepíteni, hátha csak a szoftver szállt el.
2014. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kicsit érthetetlenül írtam le tényleg na de de akkor újra : van egy xperia p-m t-mobil függő 4.1.2 JB van rajta (gyári) egyszer lemerült teljesen és kikapcsolt visszakapcsoltam (fél évig használtam úgyanazzal a simmel sosem volt kivéve belőle) mikor visszakapcsolta eltünt az értesítési sáv felül a kártyát nem érzékeli segélyhívást nem engedi (ha segélyhívást indítok egyből ujraindul) flashmode-ot nem engedi cwm-et nem adja be pedig az elött semmi baja nem volt a cwm-nek.. ha flashmode-ba be tudnám rakni akk flashtool-al meg lehetne szerintem csinálni de már 1 hónapja szenvedek vele
2014. márc. 2. 11:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Így már más. Nem letiltották, a szoftver zuhant össze. Nem is tudtam, hogy ilyen furcsaságokra képes a lemerült akku, csak azt, hogy nem egészséges ennyire lemeríteni. A Flashtool-nak pedig ilyenkor tudnia kellene újratelepíteni. Milyen rendszer alól próbálod? Windows 7 vagy Windows 8/8.1?
2014. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
van win xp win7 win 8.1 is.
2014. márc. 2. 14:34
 8/15 A kérdező kommentje:
igazából az a probléma hogy nem engedi flasmode (bekapcs. gomb + hangerő le) indítani pedig utána újra lehetne rakni a ROM-ot
2014. márc. 2. 14:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Windows 7-en próbálkozz, Xp-n nem tudom, Windows 8 felett pedig nincs hozzá illesztőprogram.

A flashmode a géphez csatlakozatáskor nyomovatartott hanegrő le gombra indul. A bekapcsoló és hangerő le gomb együttes nyomása képernyőképet készít, a bekapcsoló és a hangerő fel pedig előbb újraindítja, pár másodperccel hosszabb nyomvatartás után pedig kikapcsolja a telefont.

Nem is lehetne egyszerre két gombot nyomni a géphez csatlakoztatás közben, csak két keze van az embernek, így meg három kéne. :D

2014. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
valami értelmezési probélma akadt o.O kikapcsolt álapotban kebapcsoló gomb + hangerő le a flashmode-ot indítja ez de nekem még be nem kapcsol a telefon adíg semmire nem reagál se a recovery-re re a flashmode-ra hiába nyomom nem csinál semmit
2014. márc. 2. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!