Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablet recovery menü belépés...

Tablet recovery menü belépés hogyan?

Figyelt kérdés
Heló!Bajban vagyok mert nem tudok az Overmax Quattor 7esembe életet lehelni.Nincs rajta hangerő gomb csak kikapcsoló gomb van rajta.Lemerült és most csak az overmax feliratig tölt be.hogy tudnék belépni?Köszi!!
2014. febr. 20. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg feltölthetnéd a tableted, akkor bekapcsolna rendesen.
2014. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fel van töltve egész nap töltöttem, már 2 órája csak az ovaermax feliratig tölt be, nem tovább.be kéne hozni a recovery menüt hogy resetelni tudjam.
2014. febr. 20. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Még a lengyel felhasználók is tanácstalanok ebben a kérdésben.

facebook oldalukra tudsz írni esetleg: [link]


Mivel a factory reset is adatvesztéssel jár, esetleg még annyit tudsz tenni, hogy újra "flasheled". [link]

DE, egyszerűbb ha első körben írsz nekik.

2014. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi az infókat..visszavittem a boltba ahol vettem ahol nagyon egyszerűen megmagyarázták a dolgot: ezt csak szoftveresen újra kell telepíteni és olyan lesz mint újkorában.a jó hír hogy nem garanciális probléma így az megmarad a másik jó hír hogy ingyen újra telepítik...remélem minél hamarabb.ha lesz esetleg valami érdekes infóm megírom..köszi!!
2014. febr. 23. 12:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Na készen lett a tablet. Annyi volt a baja hogy az előző andriod oprendszeren nem volt jó az a driver ami az akkumlátor lemerülését szabájozta igy valóban lemerült teljesen.Most újra telepitették egy újabb androdot tettek rá és azt mondták hogy mostmár nem lesz ilyen gondom.Persze megjegyezték hogy véletlenül se meritsem le a gépet.Hát ennyi.Azért ennyi pénzért már majdem elvártam volna hogy ilyen ne forduljon elő, de persze ezért nem ajánlják a kinai szarokat. Egy Galaxy Tabbal nem jártam volna igy az biztos.Köszi!! Helóó!!
2014. febr. 27. 05:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, valszeg nem jártál volna így egy samuval, de távol sem hibátlan az sem. Önmagában a kínai cuccokkal nincs gond, ár/érték arányban többnyire rendben vannak, a brandelt kínai cuccokkal már sokkal inkább gond van, ami az ár/érték arányt illeti. Nem akartalak elkeseríteni, ezért nem mondtam, hogy az Overmax sajnos kiemelkedően hitvány cuccokat dob piacra, ettől függetlenül nem ritka jelenség a hibás töltöttségi szint visszajelzés a kínai tableteknél, ebben hős pl. a myaudio is. Mivel azt mondták, hogy ne nagyon merítsd csontra, így nem vennék rá mérget, hogy ezt a hibát valóban tudták orvosolni, de az neked is csak jó, ha nem meríted le teljesen, mivel ezzel kíméled az akkut. Az viszont pozitívum az Overmaxal kapcsolatban, hogy ezek szerint jelentősen javult a helyzet a szervizelési időt illetőleg. Tavaly még jellemzően közel 1 hónapot "ültek" egy tableten.
2014. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy vacak nem keseritesz el.és az overmax magyarország 1,5 hónapot mondott hogy megcsinálják, igy a boltban a srácok utánajártak hogy azz android újratelepitése nem érinti a garanciát, igy elkérték a hozzá szükséges szoftvert és ingyen újra telepitették.egyébként a teljesitményével nincs gond, mert zenét hallgatok, 2-3 oldalon megnyitva net, egyiiket használom a másikon online konvertálok a harmadik meg csak áll példsául és még egyszersem torpant meg.néha még a playen is fenn vagyok közben... tehát veszi a lapot.hát igen az overt nagyon sokan szidják, bár nálam szerintem birni fogja mert mint a himestojásra, úgy vigyázok minden ilyen cuccomra meg én csak netezésre használom nem játszok rajta nem szemetelem tele minden szutyokkal.hát ennyi...remélem húzza még egy pár évig :) na csáo!!!
2014. febr. 28. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat!
2014. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2014. márc. 1. 17:17
 10/10 Trazsadzeg válasza:

Töltő rá, USB bedug, ha nem ismeri fel és csak tölti, akkor a reset után a bekapcsoló gomot többször nyomogatni,amíg fel nem kezdi ismerni, vagy legalább is a PC új hardvert talál.

Ennyi.

2016. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!