Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért engedi az oprendszer...

Miért engedi az oprendszer mindkét hangkártyám out-ra, miközben nem működik egyik se, ez esetben? (linux)

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 11:57
 1/7 Tengor ***** válasza:
Ennek ugorj neki még egyszer!
2014. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tanulj meg mondatot értelmezni. Egyértelműen írtam, mi a helyzet.
2014. febr. 20. 19:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha esetleg így jobban érthető:

"miközben" helyett "de eközben".

"out" = kimenet.


Tehát működő hangkártyáim csak akkor nem szólalnak meg, ha mindkettő OUT-ra van álítva. Na de akkor miért engedi az operációs rendszerem (linux), hogy OUT-ra állítsam MINDKETTŐT, EGYIDEJŰLEG?

Sztem nem szabadna tiltott variációt engednie. Ezen vagyok kiakadva kissé.

(OUT+OUT -> erre nehogy már bajt okozzon a kártyáknak a rendszer...)


Így már vili? ;) Bár sztem elsőre is érthető volt a kérdésem.


Tud vki választ erre?

2014. febr. 20. 20:01
 4/7 Tengor ***** válasza:
Milyen linux?
2014. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Linuxmint 9
2014. febr. 22. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez "tiltott?" Ha két külön eszközt akarsz külön forrással meghajtani, akkor hogy csinálnád, ha csak gy kimeneted lenne...?
2014. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nézd, jelenleg -bár lehet h vmi beállításom nem stimm és ez az oka talán- csak akkor szólal meg az egik hangkártyám, ha a másik OFF-ra van állítva, vagy legalábbis nem kimenetre. Tehát ez oda-vissza igaz: egyik off, másik kifelé on, vagy másik kifelé off, az egyik meg on, kimenetre.


De ha mindketto hangkártya kienetre (out) van álítva, nem szólalnak meg, nem adnak hang jelet kifele...

2014. febr. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!