Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gépem eléggé lassú... És ez azért fura, mert a régi konfigom (E2220+JW IG31-MKII+2GB DDR2 RAM) is jobban működött. A mostani: AMD Phenom II X4 965 BE+4GB Kingston 1600MHz+2GB Geil 1600MHz+ASRock M3N78D. Mióta az utóbbi konfig meg lett véve, minden más cserélve volt a gépben!(VGA, HDD, Táp) Én arra gyanakszom, hogy az alaplap a hibás: Más is panaszkodott már ugyan ilyen alaplapra. A Win is hamar tönkremegy, annyira, hogy újra kell telepítsem. Vannak apróbb lefagyások, 5-15 másodpercre lefagy a gép (Win, Chrome és játék alatt is), majd megy tovább... Tanácstalan vagyok, ezért kikérem a ti véleményeteket is, hogy ti mire gyanakodnátok ilyenkor, hogy mit kéne tennem... Köszönöm!!

2014. febr. 14. 20:59
 1/5 Tengor ***** válasza:

Táp milyen?

HD Sentinel mit mutat a HDD kondíciójára?

2014. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Táp, HDD, friss BIOS, hűtőközegek átnézése, én is ezzel kezdeném.
2014. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

HDD: Kondíció 100% (kiváló) Teljesítmény: 100% (kiváló)

(új vinyó)


Táp: [link]


A BIOS nem volt frissítve.

2014. febr. 14. 21:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és egyáltalán nem koszos a gép.
2014. febr. 14. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem látod azt, hogy ,,koszos", de ha leveszed a hűtőt, azért ott állhat egy adag por. :)

Ellenőrizd a hőfokokat!

Mindig ugyanazt a win-t telepíted fel? Mert lehet, hogy avval van a probléma

2014. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!