Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártya szolgálna...

Milyen videókártya szolgálna ki 1280x1024-ben?

Figyelt kérdés

Procim: Intel Core2Quad q9450 3.4GHz-en

Pénz nem számít, csak rendesen hajtsa ki a proci.


2014. febr. 13. 13:45
 1/7 Osynho ***** válasza:
75%

Ha nem számít a pénz, vegyél egy i5-öst. Sőt, legjobb lenne egy full hd-s monitor, úgy már az émény is sokkal nagyobb lenne.


De a kérdésre válaszolva a kis felbontás miatt tuning nélkül, egy 7850-esnél nem tennék mellé nagyobbat. Még ott is lehetnek helyek, ahol a vga a procira fog várni.

2014. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy i3 -as teljesítményű CPU -t cseréljen le, minden hardverrel együtt!?

Én inkább azt mondom, hogy egy HD 7790 -en minimum, és menni fognak a játékok...

2014. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Osynho ***** válasza:
69%

"Egy i3 -as teljesítményű CPU -t cseréljen le, minden hardverrel együtt!?"


Igen. Azt mondta a pénz nem számít. Akkor, ha van jobb, miért ne cserélje le?

2014. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:
72%

"Én inkább azt mondom, hogy egy HD 7790 -en minimum, és menni fognak a játékok..."


Mert én nem ezt mondtam? XD + a full hd monitor a megoldás a cpu limit elkerülésére.


A leszavazást nem értem. Tartom a véleményem,mehet a további mínuszolgatás is, nem nagyon zavar. :D

2014. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a penz nem szamit akkor vegyel uj gepet lol.
2014. febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sőt ha már a pénz nem számít akkor miért nem terveztet, és gyártat le olyan egyedi hardvert, ami minden szempontból és igényeinek megfelel.

Megy egyáltalán akkor miért i5 -öt javaslod, miért nem i7 -et, vagy egy Intel Xeon E7 -et!?

2014. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Osynho ***** válasza:
Azért az i5-öt mondtam, mert Intel vonalon ez a processzor, amire már van értelme váltani Quadról és ami képes kiszolgálni erősebb vga-kat ilyen kis felbontáson. (Persze csúcs vga-khoz kevés, de azok amúgy se ilyen egérmozi-felbontásra valók.) Egyébként igen, gondolkozhat jobb processzorban is, ha van lé és akkor már full hd monitor. Vagy több. Pénz nem számít. :)
2014. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!