Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fehér a laptop képernyőj...

Énazazén kérdése:

Miért fehér a laptop képernyője? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néha elmegy a kép, fehér lesz, de utána visszajön, meg van hogy fehér lesz megint, és oldalt megnyomkodom a kijelző és a laptop csatlakozójánál és visszajön, vagy hajtogatom kicsit a kijelzőt fel-le. Na ugye én szalagkábelre tippelek, ismerősöm azt mondta.

2014. febr. 11. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen én is ezt mondanám. Szét kell szedni vagy szervizbe elvinni.
2014. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm és ő bevitte a gépét egy szerelőhöz ugyanezzel a problémával, és neki nem tudom hogy elrontották e, vagy rossz volt, de bevitte ugyan ezzel, cseréltek benne kábelt, piros lett, utána megint szerelték kék lett, utána megint vmit, és piros lett, és most ott tartanak hogy vmi alaplapi chip a baj, ezért nem akarom vagy csak ha tutira megyek akkor bevinni, mert szerintem ott a sok szerelgetéstől rontották el. Vagy?
2014. febr. 11. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs benne szalagkábel ott, ahol te gondolod.

Ott hajlékony nyák van.

Amit te fólia állaga miatt gondolsz szalagkábelnek.

De mindegy, az a hibája, szerviz se biztos hogy tudja javítni.

2014. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak alapszinten vagyis elképzeléseim vannak amiket olvasta, de igen akkor hajlékony nyák, de azt megtudják szerelni elsőre, vagy járhatok úgy mint a barátom?
2014. febr. 11. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy ilyen laptopom most.

Siemens.

9éves kb. Ennek visszatérő hibája.

Megjavítom, jó 2hétig, aztán megint kezdi.

Megint megjavítom, megint 3hét é sz??r.

Szóval, ha nem egy különösen drága és nagyon jó gép, akkor kár vele tökölni.

LCD panel csere orvosolná a dolgot 100%osan.

2014. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!