Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehet az oka annak hogy...

Az lehet az oka annak hogy egy ujratölthetős elem alig bír ki egy napot az egeremben egy majdnem de egy majdnem teljesen lemerített nem tölthető elem meg majd egy hetet hogy az ujratölthetőt olyan árusoktól vettük akik művházakba szoktak jönni?

Figyelt kérdés

nem tudom menyi volt az ára de töredéke mint egy üzletben így néznek ki az elemek:


[link]


ez egy napot sem bír ki de amit pl felkaros vérnyomásmérőből vettem ki mert nem ment már vele és nem ujratölthetős azzel meg majdnem egy hetet megy... mi ennek az oka? vagy az elem minősége rossz? mármint a fentebb linkelté...



2014. febr. 10. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Többféle oka lehet:

1. Nincs rendesen feltöltve > töltsd fel

2. az aksi a végét járja. > megpróbálhatod megformázni, ge inkább kuka.


Az ilyen művházakban árult cuccok általában lejárt szavatosságúak. Olyan cuccok, amiket már hypermarketekben sem tudtak leakciózva sem eladni. Szóval igen, lehet az az oka, hogy átvágtak.

2014. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így jártam az ilyen "olcsó" akksikkal!

Mentek a kukába!

2014. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Feltöltve fel van legalább is a töltő azt jelzi de van hogy ha elkezd bekattanni az egerem és felteszem tölteni mindegy hogy az 1-es vagy a 2-es nyílásba teszem az elemet... nem tölti hanem villog pirosan... ha meg fel van töltve vagyis feltöltött akkor zölden világít... szóval el sem kezdi tölteni hanem egyből pirosan villog... akkor vagy használom még valameddig vagy később teszem bele hogy elkezdje tölteni...
2014. febr. 10. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

:))

olyan árusoktól vettük akik művházakba szoktak jönni?


:))

hiba megoldva

2014. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Lidlben kapható Tronic akkuk elég jól tartanak, a töltő is elég jó!
2014. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!