Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7 64 bittes rendszerem...

Win 7 64 bittes rendszerem van de csak 2 gb-t ír a vezérlőputlban haszálhatónak 4 gb -t is ki írja hogy annyi a telepített biosban mit kell állítani hogy a többit használja?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Nem 64bit -es windows van telepítve, és VGA memória elviszi a többit.

2. Nem egyforma RAM, néhány alaplapon lehet DDR2 és 3 is, ekkor a modernebbet használja csak.

2014. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hülyeséget ne írj win 7 x64 professional rendszerem van amd fx 8150 procim nem ócska régi sz**r. mondom nem ismeri fel mind a 4 gb -t !!
2014. febr. 10. 12:57
 3/9 A kérdező kommentje:
és eddig jó volt bele raktam az fx procit és be halt az egyik ram foglalat !
2014. febr. 10. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogalmazz úgy hogy "behalasztottad" inkább.
2014. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
0 % -os te még annyit sem tudsz mint az első nem öltem meg a ram foglalatot direktbe az biztos. 1 ram foglalat ban megy a ram 2 ban nem felmondta a szolgálatot .
2014. febr. 10. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Most hogy szép lassan szivárognak a hardver információk íme a CPU álltál támogatott lehetőségek:

[link]


[Memory controller:]

- The number of controllers: 1

- Memory channels: 2

- Supported memory: DDR3-1866

Azaz 1 × 2db max DDR3-1866 modul.

Ha ez pl 4db 1GB modul, akkor egyértelmű miért csak 2-t használ.

2014. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi értelmes is akad itt úgy látszik , amúgy 2x2gb ddr3 1333 mhz cl9 és az van hogy csak az egyik ramfoglalatom jó miután be raktam az új procit csináltam bios frisitést is nem lett jó a második ram foglalat a memóriák hibátlanok a jó slotban le is teszteltem öket . de holnap veszek 20 ért egy normális lapot ami nem ilyen régi chipsetes meg meg fogtam a chipset bordákat alapból tűz fórok
2014. febr. 10. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kit -be van, az nem feltétlen megoldás hogy egy másik 2 RAM slotos alaplapot veszel, mert dual miatt is lehetnek gondok, a CPU adatai között valamiért nincs ott hogy dualchannel, ami vagy egy nagyon blőd hiba, vagy tényleg nem tudja és akkor elég problémás lehet.
2014. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért azt kétlem hogy manapság ne tudná a dual chanelt egy ilyen proci . az nem lehetséges hogy az én gyönge lapom mellet nem tudja a dual-t ennél a procinál?
2014. febr. 10. 19:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!