Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen laptop?

Van ilyen laptop?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mondani egy laptopot ami a 200.000 Ft határt nem, vagy csak nagyon kis mértékben lépi át, egy AMD Radeon HD 8850M szintű vagy jobb videókari van benne és a processzora NEM ULV-s? Előre is köszi mindenkinek!!

2014. febr. 9. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ULV azért lett kitalálva, hogy kevesebbet fogyasszon a laptop --> hordozhatóbb legyen. Szerintem, ha nem fontos az, hogy hordozható legyen akkor inkább egy asztali gépbe fektess! Sokkal jobb kijön.

Ebben az árkategóriában, csak AMD Radeon HD 8750M-es lapokat találtam

2014. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából fontos lenne a hordozhatóság. Akkor mégis mennyire rontja le a CPU-t teljesítményileg hogy ULV-s? Pl.: Core i7-4500U. Ez melyik nem ULV-s processzornak felel meg?
2014. febr. 9. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Notebookoknál van

[link]

[link]

2014. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 noname1994 ***** válasza:
Nincs semmi baj egy ULV-s procival, én is egy ilyen beszerzésén vagyok, és rengeteg tesztet néztem, a 4 magos amd-ket is veri a maga 2 magjával és ultra alacsony fogyaztásával. ha nem hiszed. itt egy link: [link]
2014. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A processzorokat itt összetudod hasonlítani: [link]
2014. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

i7 4500u ~ i5 4200m


nekem radeon hd 8870m + i7 4500U-s notebookom van, 100%-ig meg vagyok vele elégedve eddig. Ráadásul ha az amd 14.1-es drivere nem béta állapotú lesz, akkor a mantlenak hála, biztos hogy nem lesz cpu limited.

2014. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!