Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop kikapcsolás után nem...

Laptop kikapcsolás után nem lehet visszakapcsolni. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy toshiba L500 1pu laptopom. Olyat csinált, hogy egy idő után kikapcsolt magától és utána nem lehet visszakapcsolni. Szét lett szedve ki lett szépen takarítva. A procira raktunk új pasztát is. Everest-et felraktam proci hőmérséklete 40-45fok között mozog. Szóval annyit sikerült elérni, hogy már nem kapcsol ki. Viszont!!! Ha én kikapcsolom akkor a nem lehet visszakapcsolni probléma még mindig fennáll! Kb 1óra múlva lehet csak. Gépről annyit, hogy az aksija már kuka. (nincs benne) Tápegysége se az eredeti már. De eddig nem volt ilyen probléma ezzel a tápegységgel.

2014. febr. 9. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a pontos jelenség most akkor? bekapcsolod és csak egy idő után indul el? mert akkor lehet valamilyen bga forrasztási hiba is
2014. febr. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nos változás! A laptop még mindig kikapcsol magától! És utána szintén nem lehet visszakapcsolni! csak egy idő után!

Proci nem meleg. A Gép kivan takarítva. Ventilátorra megy. Laptop hütő is van és volt alatta mindig.

2014. febr. 9. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
ha így össze vissza változik akkor szerintem csak melegedéssel kapcsolatos lehet a videokártya lesz a probléma
2014. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
valszeg a töltője nem jó. nem ad le elég teljesítményt. meg lett mérve
2014. febr. 9. 19:39
 5/7 A kérdező kommentje:
tápegysége volt rossz!
2014. febr. 10. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor most már működik?
2014. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja
2014. febr. 16. 06:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!