Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új videókártyát,...

Vettem egy új videókártyát, és szakszerű üzembe helyezés után a gép játékoknál kikapcsol akkor is néha ha nem is indítok játékot. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az új videó kártya Gigabyte gtx 660 2 gb. új tápot is vettem. aqprox 550w. az új táp működik a régi videókártyával. tehát vissza raktam a régi vga-t és az új táp van bent így nincs gond. Mi a teendő?

2014. febr. 8. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

a legujjab drivert próbáld meg ha enm jó vele amit kaptál hozzá driver cd-t ha azz sem próbáld meg másik pc-be a karit... mondjuk havernál.

ha nála sem megy akk megy vissza grais cserére...

2014. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy az a táp nem bírja. Ilyen kártyához normális táp kell nem ilyen noname vacak.
2014. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.A tápon sohasem spórolunk!Az egy noname vacak.Az egész gépet tönkrevághatja.


2.A VGA-ra rá vannak dugva a tápcsatlakozók?

2014. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden rá van dugva. a táp az biztos h bírja a vga-t. haveromhoz elviszem megpróbálom. de ismerősöm azt mondta lehet h az alaplap nem bírja. mert már az nagyon régi meg a proci se jó(amd)
2014. febr. 8. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az alkatrészek pontos típusa?
2014. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Alaplap m2n4-sli proci amd athlon 64 x2 3,12 ghz ram 4gb

awprox 550w táp,gigabyte gtx660 2gb oc. kérlek segítsetek.

2014. febr. 9. 11:19
 7/10 anonim válasza:
az a baj hogy vettél videokártyát :)
2014. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nagy Lásló Benjámin válasza:
töröld le a driverjét, ragd vissza a kártyát, menj fel a nvidia.com-ra, töldzsd le a "GeForce Experience"-t, indicsad újra a gépet, menj rá a GeForce Experience-re, fellül a illesztőprogramra, ha bent vagy a illesztőprogramokba fent jobb felső sarokba "frissitések keresése", kihozza a JÓ drivert, letöltöd, expreszbe telepíted, megint újra indítod a gépet és már tudsz játszani! ( de először nézd meg, hogy bele dugtad-e már egy hat águ csatlakozó) Én nekem ez mindig bevált, de ha nem müködik akkor vidd vissza ahonnan vetted és reklamálj, hogy ilyen szart mért adnak el! (Hozzáteszem, hogy az Nvidia MINDIG jobb volt mint az Ati. De nem akkarom leszolni azokat akik az Ati-t pártolják!)
2014. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hozzáteszem, hogy az Nvidia MINDIG jobb volt mint az Ati."


Elmondanád,hogy miért is,főnök?


Amúgy már AMD,nem Ati.

2014. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam haveromnál jobb az alaplap ugyan ez a táp és működött tesók :)
2014. febr. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!