Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Radeon R9 270X...

Maleirdaemon kérdése:

Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256bit DDR5 videokártya VAGY Sapphire Radeon HD7870 VGA 2 GB DDR5,256 bit? Azt szeretném, hogy egy jó darabig ne kelljen új videókártyát vennem és hogy vigyen minden játékot full grafikán .

Figyelt kérdés

#PC #videokártya #videókártya gamer gépbe
2014. febr. 8. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek már most sem visznek el mindent FULL grafikán. Amúgy mindkettő GPU nagyon hasonló, de az R9 270X újabb kiadás és nagyobb a memória sávszélessége ezért gyorsabb a 7870-nél, igaz nem klasszisokkal, de gyorsabb mondjuk 10%-kal. A HD7870 egyébként már lassan egy két éves felső-középkategóriás kártya, így nem hiszem, hogy még hosszú évekre elegendő kraft lenne benne FULL grafikákhoz. Persze ettől függetlenül nem rossz kártya, aminél a 270x picit erősebb, de akkor is "csak" egy jó középkategóriás cucc (nem kell tőle nagy csodákat várni).
2014. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dromedarbalu ***** válasza:

A két kari gyakorlatilag ugyan az utána tudsz olvasni.


Az R szériás radeonok felturbózorr 7xxx példányok át nevezve kivéve a két csúcs kártyát az R9 290-290x


Minden féle képpen az 270x válaszd. De ami jobb lenne egy kis pénzt plusszba hozzá rakni és egy sima 280 kártyát beszerezni.

2014. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello!


Nekem r9-em van pár napja vettem, nagyon tetszik, lehet tuningolni egy kicsit! Pl.: battlefiel 4 et viszi ultrán! Én ezt ajánlom

2014. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!