Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen winchestert érdemes venni?

Milyen winchestert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Igazándiból az életemet ott tartanám, mert jelenleg 1 éves (Samsung) notim 4x volt szervizben, és mindig a winchestert cserélték ki. És elég volt belőle, hogy állandóóan be kell szerezni ezt a filmet - azt a filmet...filmbuzívagyok, szóval. És nézegettem, hogy az 1 TB-os darabok egész normális árra lekúsztak.

Melyik márkát érdemes venni? Nem igazán mozgok otthon ebben a témában. Toshiba milyen?



2014. febr. 6. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az életedet ott tartanád akkor mindegy milyent veszel de abból kettőt.


Nincs 100%-os biztonság, a toshiba ugyanúgy tönkremehet 1 hét alatt mint a WD vagy a samsung, de bírhatja 10 évig is. Erre nincs garancia. Ezért kell 2 vinyó, mindkettőn eltárolod és az már elég biztos. A többi megoldás csak félmegoldás...

2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tesóm mondta, hogy SSD-t nézzek, mert abban nincsen forgó alkatrész. És azt 10 év múlva is használni tudom. De egy 1 Terrás SSD. :/

Jelenleg 256 GB-os ami kapható olyan határ árban.

2014. febr. 9. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg 200 GB-nyi adatom van (képek, videók, saját cuccok) amik fontosak, így az hamar kinőné a 256-os SSD-t. Az még túl drága. Annak az ára minimum 40.000. Ezért inkább veszek 2 DB 1 TB-os HDD-t, és RAID-be kb olyan biztos az anyag, mint az SSD-n...
2014. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!