Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom telepíteni az ati...

Nem tudom telepíteni az ati drivert miért lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
[link] Ezt írja ki!

2014. febr. 6. 11:33
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Ha valami taknyolt vérpistike edisön Windows -t használsz (márpedig a mellékelt képből ítélve ez elég valószínű), akkor ott nem kell az ilyeneken csodálkozni. Valami mindig összeakad a sok szeméttel, amit az ilyen Windows -okba integrálnak a kétes hozzáértésű házibarkács "modderek".
2014. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez csak egy téma ennyi!
2014. febr. 6. 12:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mert nem az alap windows xp témát látod az még nem azt jelenti ,hogy ez egy olyan EDITION ami szart sem ér!Ilyenkor látszik meg ki mennyire ért hozzá!
2014. febr. 6. 12:48
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Ácsi bácsi! Ha te ennyire értesz hozzá, akkor miért nem oldod meg magad? Írd be akkor a tetves Google -be a hibakódot oszt jó napot! Te jöttél ide kérdezősködni és még neked áll feljebb?! Lehet néhány ezerrel számítógépet láttam már, mint te!

Amit elmondtam az nagyon is valós probléma! Sőt akár skin -elő szoftverekkel is szétcseszheted a Wint, valaki el se tudja utána távolítani az ilyen szoftvereket. Ha nem hiszed olvass fórumokat, ne csak a hatalmas arcod legyen!

Amúgy az is lehet hogy csak simán szar a driver amit leszedtél vagy nem is kártyádhoz való. A többi lehetséges ok már hardver hiba.

2014. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó rendben.
2014. febr. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!