Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XP formatálás után kell...

XP formatálás után kell hálózati drivert telepíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen alaplap van a gépben, amit újra fogok telepíteni. Ez fontos ugyebár a driverek miatt, tudtommal addig netezni sem lehet, amíg nincs fent a megfelelő illesztőprogram.

Hogy tudom kideríteni? Ha leveszem majd a gépház oldalát, az alaplapon minden esetben rajta a van márka/típus?



2013. okt. 9. 14:04
 1/7 PapaJoe ***** válasza:
Nem kell szétszedned!Kell lennie egy telepítő lemezednek ami a drivereket tartalmazza.Használd.Nekem más már a konfigurációm,de ha jól emlékszem az XP telepítőlemezén ez is megvan.
2013. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

AIDA64 vagy Speccy programmal megnézed a géped típusát.

Ha nincs meg a gyári driver telepítő, a gyártó oldaláról minden szükséges driver letölthető a support/download menüpont alatt típus kiválasztás/keresés után.

2013. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem az én gépemet fogom újratenni. Az illető nem tudja, milyen alaplapja van, és mivel egy ismerőse tette össze a gépét, nincs hozzá se doboz, se cd, se semmi.

2013. okt. 9. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben ne szórakozz (főleg, ha uazt az oprendszert rakod fel, és eddig jó vt a driver), hanem használj driver backup progit (pl. driver genius)!

Lemented a drivereket, aztán meg visszaállítod telepítés után.

2013. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(driver genius -al egy apró gond van, nem minden drivert tud rendesen lementeni, persze ez csak a speciálisakra igaz)
2013. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor addig ne álljak neki, amíg ki nem derítettem az alaplap típusát. :)
2013. okt. 9. 21:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Esetleg ezzel?


[link]

2013. okt. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!