Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? A videokártya...

Mi lehet a gond? A videokártya ment tönkre?

Figyelt kérdés
Egyszer játszottam a gépen, és a kép összeesett és újraindult a gépem... A képernyő csíkoz, és kékhalál (display driverről beszél..) Csak csökkentett módban fut el a gépem... A videokártya ment tehát tönkre? Más szóba sem jöhet? Biztosra akarok menni, mert nem akarom, hogy megvegyek egy videokártyát fölöslegesen...

2014. febr. 2. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy hangzik, igen.
2014. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen valószínű, ha már több éves kártyáról van szó, sajnos előfordul... ezt úgy lehetne leginkább megnézni, ha egy másik gépben kipróbálnád a kártyát és ha ott is produkálja az adott problémát, akkor venni kell egy új VGA-t.
2014. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, egyébként nvidia geforce 7600 GT (INNO 3D) tehát nem fiatal...
2014. febr. 2. 15:22
 4/5 lindmayer ***** válasza:
illetve azt is meg lehet nézni, hogy ha van integrált vga a gépben(alaplapon van vga csatlakozó), akkor avval(előtte érdemes kivenni a dedikáltat) is produkálja-e ezt jelenséget
2014. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs integrálva vga... akkor már megpróbáltam volna azzal alaplap: ASUS p5b
2014. febr. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!