Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek? HELP

Mi a baja a gépemnek? HELP

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom nem ad képet, nem is csipog, winchester felpörög, az jó. Eleinte kék halált dobott ki, utána bekapcsoltuk adott képet de ujrainditásnál már semmi, nem csinál semmit. Tápegység, winchester, videókártya 100% hogy jó, megnéztem, meg újak is. A ram meg proci ami maradt na meg az alaplap, de a proci meg ram miatt adnia kellene képet nem? Vagy valamit reagálni?
2014. febr. 2. 13:26
 1/4 Turismo ***** válasza:
Próbáld meg a ramot egy másik slotba belerakni vagy ha két db ramod van akkor az egyik vedd ki és úgy nézd meg. Utána még olyat tudnál, hogy kiveszed az alaplapból az elemet vársz vele kb egy percet és visszarakod.
2014. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem memória baja lesz. Kék halált is ad rá. Proci nélkül be sem indulna a gép. Próbálj meg rakni bele másikat, vagy ezeket kivenni, megmozgatni. Nálam be szokott válni.
2014. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálgattam, nem jobb. Se ép se semmi, de bekapcsol. RAM miatt képet se adna?
2014. febr. 2. 13:53
 4/4 Turismo ***** válasza:
így van amikor a ram nem jó, akkor nem fog képet sem adni
2014. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!