Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldható-e hogy a laptopombó...

Megoldható-e hogy a laptopomból a DVD író/olvasót a netbookommal összekötve használjam mint egy külső DVD író/olvasót?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy laptop amiben van DVD író/olvasó és (mint minden laptopból) ki lehet szedni belőle. Plusz adott egy netbook, ami nem rendelkezik ilyennel. Tehát arra gondoltam, talán megoldható lenne valamilyen kábel (vagy átalakító) segítségével hogy a laptopból kiszedem és összekötöm a netbookal (mint egy külső DVD író/olvasó), valamilyen módon. Vagy esetleg úgy megoldható-e, hogy kis sem veszem a laptopomból hanem azon keresztül használom?


A laptopom típusa: Samsung RV509

A netbookom típusa: J&W Minix M1100


Megoldható ez valahogy, vagy lehetetlen? Bármilyen megoldás érdekel!


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. jan. 30. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de miért nem veszel pár ezer forintért külső lemez olvasót.
2014. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert ha ez lehetséges akkor minek vegyek? Míg nem tudom hogy lehetséges-e, nem fogok fölöslegesen költekezni. Ha megbizonyosodtam róla hogy lehetetlen akkor majd talán veszek.


Továbbra is várom a válaszokat hátha valaki mégiscsak ismeri a módját. :)

2014. jan. 31. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincsen elektronikai tudásod, hogy akarod megoldani?

Hogyan fogsz egy alaplapi csatlakozót, egy netbookhoz hozzá csatlakoztatni, anélkül, hogy megbontanád?

Csak kérdezem.

Miért nem egyszerűsíted le az életed?

2014. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam valamilyen kábel vagy átalakító segítségével, vagy egy pontos leírás alapján... Gondoltam egy kábel biztosan olcsóbb mint egy külső DVD író/olvasó. Nincs ellenemre a bontás sem, ha van pontos leírás én megcsinálom, szeretek barkácsolni és azért annyira nem vagyok laikus a témában...


Na most már várnék egy egyenes, pontos választ hogy hogyan lehet ezt megcsinálni, vagy ha valóban nem lehet, akkor pontosan miért nem?

2014. jan. 31. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem érted, hogy magát a netbookot nem tudod megbontani, hanem venni kell egy átalakító keretet.

Itthon nem nagyon lehet kapni, ha pedig lehet is kb. ugyanott vagy.

Ezért nem is válaszolt senki sem a kérdésre rajtam kívül.


De ha nagyon barkácsolni akarsz, csinálsz egy keretet magadnak.

2014. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!