Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy sapphire 6450 512mb os...

Egy sapphire 6450 512mb os videokártyát vettem, passziv a hűtése lesz valami baja? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a porcicák ne bagzodjanak rajta. Ezen kivűl nem kell nagy figyelmet fordítani rá. Nekem is volt. Ha melegszik akkor takarítás.
2014. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ezt milyen sűrűn kell?
2014. jan. 29. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a VGAt én egy felsőtápos házba tenném, hogy plussz ventillátor nélkül is segítse a hő távozását a házból.
2014. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akk veszek mást inkább
2014. jan. 29. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a hűtőbordák porszívózása miatt akarsz elfordulni ettől a kártyátó, akkor megnyugtatlak hogy mindegyik VGAt, Alaplapot, és CPU hűtőbordát illik kiporszívózni legalább 3 havonta.
2014. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A porszívózás nagyon rossz tanács és kerülendő mikroelektronikai eszközök esetében. Ugyanis a elektrosztatikus kisülést okozhat, ami ezeknek az eszközöknek a halála.

Takarításra akkor már inkább ecset és sűrített levegő, jobb esetben kompresszor (ésszel).

2014. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kompresszor meg beleveri a kondenzvizet, meg az olajat.

Az elektrosztatikus feltöltödés esélye pedig nagyjából ugyan annyi. Tehát, ez a "Huszonkettes cdapdája".

2014. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!