Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a táptól és...

Vélemények erről a táptól és házról?

Figyelt kérdés

Romániai vagyok.úgy gondolom jó erős táp ennyi pénzért.MOn nem ismert szerintem.

[link]

38 ampert ad le +12v ága.

és a ház

[link]


2014. jan. 23. 12:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a táp végül is megvan.chieftec ctg 500 as lesz.a házat még nemtudom.nagyon jó oldal ez.linkelem, [link]
2014. jan. 24. 01:35
 12/17 Gábor_79 ***** válasza:
Megnéztem ott jópárat és most nem találtam, pedig eligazodok az oldalon. Többnyire olyat találtam amin nincs USB3. viszont mostanra nekem is dogoznom kell menni
2014. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

vagy inkább így veszem.ez másik oldal.ez is nagyon jó

[link]

[link]

a táp helyett van 30 lejjel olcsóbb sirtec csak annyi hogy az modurális.és ez lead 52.5 ampert 12v ágon. nem fogom kihasználni de most 20-30 lej nem játszik.a házban 2 12cm venti van fent és 1 hátul.előre lehet berakni még 2darab 12 centiset.és usb 3.0 is van rajta.majdnem 500 lej a 2 darab de szerintem megéri.nem kell hozzányulnom egy ideig

2014. jan. 24. 12:16
 14/17 Gábor_79 ***** válasza:

Azt a házat konkrétan néztem az előbb is, de sose hallottam róla, úgyhogy teljesen idegen volt számomra, egyébként jónak tűnik. Nem hiszem, hogy nagyon elcsesznének egy házat, mert hosszú távon nagyon elvágnák magukat. Vagyis ha valami nagyon rossz az kiderült volna.

Aztán maga a tápegység is tökéletesen idegen számomra. De az adatok alapján korrektnek tűnik.

2014. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
a házról néztem videót.nekem bejön.a táp meg sirtec.rossz nem lehet szerintem.3 év garancia van rá.ha addig is teszi nekem bőven elég.és nemhinném hogy csak addig fogja tenni.legyen igazam.
2014. jan. 24. 12:35
 16/17 Gábor_79 ***** válasza:
Na meg ezért az árért feltételez az ember valami minőséget. Bár nem törvényszerű.
2014. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Gábor_79 ***** válasza:
Rákérdeztem még +-ba a tápra, a profiktól és jónak tűnik.
2014. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!