Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a vélemények erröl a...

Mik a vélemények erröl a hütöröl? Cooler Master Seidon 120V

Figyelt kérdés
és egy amd a10 5800k ra raknám rá kb 30fokos szoba hömérséklet mellet és hát igen igen gyakran használom a procit és a grafikát 100százalékos terhelés mellet játékokal is meg cad programokal is!!a gyári hütö az nevetségessen teljesit,nemtudja a feladatát elvégezni ilyen szoba hömérséglet mellet!!gondolkoztam egy olcsob megoldáson a cooler master Hyper T4 en,de azal meg anyi baj van töbmint valószinü elsem férne a gépház oldalátol ha jól mérem meg a magas profilú ramok is utban lenének neki,bár talán az is elég lenne a procira....

2014. jan. 19. 23:26
1 2
 1/18 BM-Striker ***** válasza:

Hyper 212 EVO és házcsere.



Jobban jársz ha minél hamarabb cseréled házad egy olyanra, miben jó hűtést ki lehet alakítani(legalább 200-210 mm széles és van 12cm-es ventilátorhely a tetején), minthogy túlzárazott középszerű kompakt vízhűtést veszel.

2014. jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A10 5800K-ra a világért sem raknék Seidont, minek. Eleve túl van árazva, de egy jó ár/érték arányú vizet sem tennék ilyen processzorra, nem nyersz vele semmit.
2014. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de ha megveszem az evo 212öt plussz egy másik gépházat árban ugyan otlennék söt lehet még többe is jönne ki mint a seidon és még akkor is otmaradna az a probléma hogy a ramoktol nemférne be az evo szoval akkor valami más ötlet kéne???de amugy a seidonal végeredményben mégis jóval jobban hülne a processzor mint a gyári hütövel nem?söt talán még az evotól is jóbban hütene de lehethogy tévedek....??
2014. jan. 20. 10:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Az EVO elég magas, elfér alatta a borda. Hogyan szeretnél egy Seidont elhelyezni egy olyan házba, amibe nem fér bele a T4-es sem?
2014. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
amúgy meg a nyerés alat mit értessz???én csak azt szeretném ha este mikor játszok és meleg van a szobában akkor nemelegedjen 70fök ig fel mert most pl a nfs rivals,vagy a crysis3 neagyisten a solidworks simulációs opciói szó szerint 2-3perc alatt 70 söt 70fok fölé melegitik a procit gyári hütövel ami ugye hoszutávon nem is egéséges neki,pluszban 60fok után az alaplap hangszórója is elkezd visitani mert ugyvan beálitva,szoval komolyab hütésre lenne szükség...
2014. jan. 20. 10:48
 6/18 A kérdező kommentje:

nemhiszem hogy elférne az evo 212 ezektöl a ramoktol ha jól számolgatom és mérem, [link]

amugy meg a seidont töb hejre is felszerelhetem a hütöjét:

a gép alján is van hely meg a hátulján is

2014. jan. 20. 11:17
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha kicsi a házad és torlódik benne a meleg, ugyanitt leszel, a folyadék is átmelegszik.

Másfelől undorítóan néz ki, ha olyan házba kerül vízhűtés, amiben nincs kialakítva a helye.

Scythe Grand Kama Cross 2, bármilyen hűtő elfér alatt és a teljesítménye brutális, hangja semmi.

2014. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

a ház az egy olcsó,nemagynevü gyártó által készitet gépház itt tudtam megtalálni pontossan ilyen:

[link]


a seidont vagy atáp alati hötönyilásokra vagy a gép alján kialakitot nyilásokra gondoltam felszerelni!!

a Grand Kama Cross 2 nél továbrasem vagyok biztos hogy a ramoktol elférne,de az már nincs kizárva...

2014. jan. 20. 11:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs az a magas ram, ami fölött egy Kama 2 ne menne el.
2014. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
akkor most lényegében ez a kama2 jobbam tudná hüteni a proceszoromat mint a seidon 120v??? árban menyi a külömbség??esetleg tudsz linkelni valamit ahol esetleg megrendelhetö??
2014. jan. 20. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!