Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a vélemények erröl a...

Mik a vélemények erröl a hütöröl? Cooler Master Seidon 120V

Figyelt kérdés
és egy amd a10 5800k ra raknám rá kb 30fokos szoba hömérséklet mellet és hát igen igen gyakran használom a procit és a grafikát 100százalékos terhelés mellet játékokal is meg cad programokal is!!a gyári hütö az nevetségessen teljesit,nemtudja a feladatát elvégezni ilyen szoba hömérséglet mellet!!gondolkoztam egy olcsob megoldáson a cooler master Hyper T4 en,de azal meg anyi baj van töbmint valószinü elsem férne a gépház oldalátol ha jól mérem meg a magas profilú ramok is utban lenének neki,bár talán az is elég lenne a procira....

2014. jan. 19. 23:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg a Seidont, hol van a tesztben.

A T4 alig rosszabb tőle pár fokkal. Levették a ventik fordulatát 1200-ra és alig tudja hűteni az FX-8150-et.

Ehhez képest 15-be kerül. Egy Kama kerül 11-be, simán befér, nem kell karbantartani, halkabb és a teljesítménye is elegendő. Van ettől jobb hűtő, nem kiemelkedő a teljesítménye, ahogy a Seidonnak sem, de megbízhatóbb.

2014. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
amugy most nézem a seidonhoz hozzá tudnák zsir ujan jutni picivel kevesebért mint 15 ezer forint
2014. jan. 20. 12:16
 13/18 A kérdező kommentje:

én ezeket hozászolásokat olvasgattam:

[link]

2014. jan. 20. 12:24
 14/18 A kérdező kommentje:
viszont karban tartás alat mit értessz??hogyszokták ezeket karban tartani???van valami extra dolog amit a sima léghütöknél nem kell??
2014. jan. 20. 12:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Időnként szét kell szedni és ki kell takarítani. Bármennyire is algaálló meg minden álló folyadék van benne, beretkesedik és ki kell takarítani. A szivattyúja ezeknek a kompakt vízhűtőknek nem egy izmos darab, megadja magát, akkor vége az egésznek. Nem ér annyit a processzorod, hogy víz kéne rá, és ha már víz, akkor rendes rendszer, nem ilyen.
2014. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

kapot a kis prockos egy COOLERMASTER Hyper 212 EVO-t egyenlöre tökéletessen teszi a dolgát meleg szobában is full terhelés melet is hüvössen tartja 50fokot nem éri el :D

csak nem megy fel a gépház oldala de majd kitalálok arra is valamit igaz csak 2-3miliméteren mullik... :S

2014. jan. 25. 20:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Végül megvetted a vízhűtést?
2015. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem nemvettem meg,tovább informálodtam és arra jutotam he enyi pénzért nemlehet jominöségü hosszu életü vizhütöt venni,vettem 1 coolermaster hyper 312 evot és nagyon megvagyok vele elégedve el si fér meg nagyon jolteszi a dolgátmár több mint 1 éve ajánlani tudom,csendes,jól hüt minden oké edig vele
2015. máj. 31. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!