Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba satellite c660-1x4...

Toshiba satellite c660-1x4 típusú laptophoz keresek drivereket. Tudnátok segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már egy teljes napja erőszakolom ezt a laptopot, fél napig w7 64 bites rendszerben gyűrtem. Megnéztem már vagy 20 fajta oldalt ahonnan lelehet szedni hozzá a drivereket, de nem elég, hogy olyan lssan jönnek, hogy ember nem győzi őket kivárni és azért az utolsó pillanatban megszakadnak, de ha le is jönnek egyik sem működik vele. Próbáltam drier geniusszal de ott meg nem érhetőek el a fájlok amik kellenének neki. Se wifi se audio se grafika... előre is köszi, ha tudtok valamit.

jó sokat töltögettem innen:

[link]

de ez is azt csinálja mint amit fent említettem.


2014. jan. 18. 17:55
 1/3 anonim válasza:

Tessék:

[link]


Tessék. Én ezt találtam hozzá. Nem ajánlom a driver geniust, nekem rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

Ennek működnie kell, ha valóban ez a laptop típusa amit írtál, és nem írtad el véletlenül.

2014. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Akarom mondani keresd ki innen a laptopod típusa alapján:

[link]


A "Vagy a termék kiválasztása" alatti rovatban kijelöld és rákeresel:


Termékcsalád: satellite

Sorozat: c660

Típus: c660-1x4


ha meg van azután katt az "Indítás"-ra és kiadja.

2014. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez a gondom nekem is..pontosan beírtam a szériát a típust a matrica szerint..semmit sem talál. Mintha ez a típus nem is létezne..:/
2016. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!