Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya driver kérdés?

Videókártya driver kérdés?

Figyelt kérdés
Haverral vitatkozok és a segítségetek kérem mert csak mondja a fszságait, a vita tárgya a vidikártya driver frissítése. Hogy ha egy játéknak nem jó az adott driver akkor nemindul/hibaüzenetet ad( mondtam neki hogy ilyenkor nvidia.com/driver és onnan lefrissíthető), de az ő álláspontja hogy egy játék lefrissíti a vidikártya drivereit (wtf, nekem 4 játéknál is ez volt a baj és ennek manuális frissítése orvosolta a problémát.) Kérlek erősítsetek meg ebben hogy végre ne mondja a fszágait

2014. jan. 14. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha telepítesz egy játékot általában van a telepítőjén DirectX telepítő, de, ha azt nem telepíted és nincs a gépeden megfelelő, akkor a gyártó oldaláról kell letölteni. Ezesetben az nvidia.com-ról
2014. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rugd fel verd fejbe egy vascsővel hogy elkussoljon
2014. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#1-es nemfeltétlen mert nálam is ez.volt de hiába a directx11 nekem pl warfighter kért új drivert, pedig 2012 es game. És rengeteg frissítést rakott fel mikor frissítettem szval szerintem ......
2014. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a videókártya driveréről van szó nem a directx-ről..na de mind1, a videókártya driver nem fogja magát frissíteni autómatikusan..azt mindenképp neked kell ha akarod
2014. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arnis44 köszönöm, legalább valaki ért is hozzá..
2014. jan. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!