Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem mondani ilyen...

Tudnátok nekem mondani ilyen "készüléket"?

Figyelt kérdés
amit rá lehet csatlakoztatni számítógépre és TV-re is. Leginkább filmeket szeretnék rá tenni, és élvezhető legyen, családi kikapcsolódásra alkalmas "készülék" (hardver).
2014. jan. 11. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Android Box?
2014. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pendrive? Külső HDD? VHS lejátszó?

G.

2014. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

XBOX

PlayStation

Yoystick

Ilyenekre gondolsz?

2014. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha amolyan bárhol bármikor megoldáson töröd a fejed, akkor egy médialejátszó kell neked.


[link]


Vannak olcsóbb árfekvésűek is.

2014. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én olyanra gondoltam (nem tudom van e ilyen) hogy a gépre rácsatlakoztatom azt a hardvert és rá rakom a filmet, és ezt tudom csatlakoztatni tv re is. és ha lehet ne legyen olyan drága. de lehet hogy az első kommentelőnek igaza van bár az android box nemtudom ehez hasonló amit most írok? Playstation, és xboot nem szeretnék mert az drága :S (a mai modernség pl: Playstation 4, és az Xbox One gondolom, sőt biztos jó lenne erre beépített wifi hát igen könnyebb lenne.)
2014. jan. 11. 18:23
 6/7 A kérdező kommentje:
igazából jó lenne ha lehetne hozzá csatlakoztatni pendrive-ot, meg az se árt ha esetleg dvd/cd-t is beolvas.
2014. jan. 11. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor egy jó médialejátszó kell neked meg valami USB tárhely.

G.

2014. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!