Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD HiBA? BŐVEBBEN LENT!

HDD HiBA? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Üdv, a napokban vettem egy 1TB HDD-t beszereltem a gépbe, és amikor elinditom a gépet 2 mp és rögtön lekapcsol, majd újraindul a gép(és ezt csinálja a végtelenségig), amint kikötöttem a HDD t tökéletesen működik a gép, mi lehet a probléma?

2014. jan. 11. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen volt velem is! Gyenge a tápegység a géphez, nem ad elég áramot a HDD-nek és ezért lekapcsol! Másik erössebb tápegység kell!
2014. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy az okozza a problémát, amit #1 írt. Milyen tápegységed van (márkát is írj!)?
2014. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
i-tec ps 380w, de nemigazán értem hogy miért lenne gyenge, csak hdd csere volt :(
2014. jan. 11. 01:01
 4/6 A kérdező kommentje:
még azzal kibőviteném a dolgot hogy 2 hdd volt a gépben, 250gb+160gb, az utóbbi lett cserélve 1tb re, de a lényeg annyi hogy a 250gb n van a rendszer,a 160 gb kiszedtem helyére került az 1tb amikor a 2 hdd bevan kötve akkor újraindul, amikor csak a 250 akkor tökéletes, amikor csak az 1tb akkor is ezt produkálja(mellesleg most lett táp cserélve,350 ről 380 ra)
2014. jan. 11. 01:08
 5/6 A kérdező kommentje:
közben számolgattam egy kicsit, az 1TB hdd 6,6W-t fogyaszt, a régi hdd 6,24 W-t fogyaszt, szóval nem hiszem hogy a túlterhelés lenne a probléma, sőt még kiprobáltam azt is hogy mindent kihúztam a tápból csak az alaplap+HDD volt rákötve(VGA hűtés+hűtés+másikHDD kihúzva) és úgyse ment, valami mást mondjatok :)
2014. jan. 11. 02:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hibás lehet a hdd...
2014. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!