Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TL-WR1043ND fagyására van...

TL-WR1043ND fagyására van végre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Firmware csere nem lesz! Azon kívül meg lehet oldani?

BIZTOS, hogy nem a túlmelegedés okozza!


2014. jan. 10. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tp link eszközök sokáig garanciálisak, ha a legfrissebb FW van rajta vidd vissza ezeket nem javítják kapsz egy újat helyette. Ha nem a legfrissebb FW van rajta visszaküldik frissítve.
2014. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még az első verzió van, ha visszaküldöm, a második hardververziót elküldhetik, és akkor az valszeg nem fog fagyni? Amúgy alapból a legújabb firmware-el kaptam, újra is telepítettem azt, de nem igazán segített.
2014. jan. 10. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
melyik verzió v1,v2 az utóbbit nem ismerem én v1-est használok de szerintem is küld vissza gariba
2014. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rengeteg helyen olvastam, hogy visszaküldeni is hülyeség, mert ugyanazt a szart kapom. Úgyis az van ráírva, hogy 3 év garancia, majd mikor a v1 ritka lesz, visszaküldöm a pcx-nek és remélem v2-t küldenek vissza.
2014. jan. 14. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!