Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete el indítottam a szamitogépet de nem töltött be, ez alatt azt értem hogy a gép futott de mint ha a monitor kilett volna húzva. Először tényleg azt hittem a monitor a hibás vagy valami kábel ki húzódott de le ellenőriztem és nem. Majd le szedtem a gép oldalát, ellenőríztem a kábeleket, majd el indítottam és semmi. Majd gondolkoztam mi van ha a memória, így az egyik foglalatból át raktam a másikba. Ennek hatására jó is lett. Ma megint elkezdte ezt csinálni a gép és az se segít ha dugdosom. A számitástechnikust megkésdeztem ő azt javasolta poroljam ki a foglalatot. Amit megjegyeznék a dvd meghajtó nem nyilik ki csak ha memó. nélkül inditom el, ki porolás után 1x ki nyílt de megint semmi. Szerintetek is memória?(a videókártyám integrált, így az nem lazúlhatott ki).

2014. jan. 9. 18:04
 1/3 levis56 ***** válasza:
Lehet hogy táp probléma,esetleg alaplapi VGA elszállt,esetleg driver frissítés. Én ott kezdeném,hogy minden hardvert és kábelt kihúzgálnék a helyéről és vissza,ha nem jó gyanús a táp mert a memóval nem kezeli az optikai meghajtót a gép. Milyen táp milyen konfig?
2014. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
420w-os a táp 1gb ddr2-es ram alaplapi vga... Es ma mas is azt mondta ismerősöm a táp a gyanus.. Azt tanácsolta indítsam el a gépet és húzzam ki a tápot majd várjak és újra mert neki régen ez volt és neki sikerült neki.
2014. jan. 10. 12:23
 3/3 levis56 ***** válasza:
Próbálj kölcsönkérni egy tápot és azzal kipróbálni,ha azzal megy akkor táp csere.
2014. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!