Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudom hogy régi meg minden de...

Tudom hogy régi meg minden de ez a gép volt itthon mert a "normális" gépemet kivite külföldre tesóm és ez van itt na szóval melyikel érnék el több változást a teljesítményben ha vidikarit veszek vagy ha ramot?

Figyelt kérdés
A gép: Intel Pentium 4 2.40ghz L2 512kb,512mb ddr 1 ram, Ati radeon 9550 128mb 128bit,430mhz core,295mhz memoria frekvencia?
2014. jan. 8. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha azt akarod hogy gyorsabb legyen a géped akkor ramot, ha játékban akarsz kicsivel többet akkor v.kártyát
2014. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyit szánnál rá, de 12kért már van használt gép, amin lehet "normálisan" netezni, és ha utánakérdezel a gépnek, akkor még lehet hogy a vga-t is át tudod bele rakni.


[link]


ui.: Én most vettem egyik ismerősömnek ilyet, netezésre kiváló. XP-t tettem rá

2014. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!