Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma a videókártyámmal,...

Probléma a videókártyámmal, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok,vettem egy nvidia gtx 650 videókártyát.Betettem a gépbe,szépen el is indul,látom a bootlogot,minden oké.Viszont ahogy elkezd betölteni a windows(XP-vel és 7-el is)alig egy másodperc mulva kékhalállal újraindul a gép.Mi lehet a gond?

2014. jan. 6. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyenge a táp.
2014. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A régi kártya driver-ét leszedted??
2014. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen,ezt mondta egyik ismerősöm is,tényleg csak 400-as van benne...viszont van mégegy tápom is,így próbáltam azt hogy annak a 6tűs csatlakozóját dugtam a kártyára,úgy is ugyanez történt...vagy lehet,hogy eleve keveset adnak ezek a tápok a 6tűs csatlakozón?
2014. jan. 6. 18:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Intel HD Graphics integrált gpu-t használtam idáig.
2014. jan. 6. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az rendben van, ha annak a drivere töltődik be a 650-hez, az is okozhat kékhalált. Én azért leszedném annak a driver-ét...
2014. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mostmár az integráltal se bootol be...úgy tűnik windows újrarakás :D
2014. jan. 6. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Csökkentet módban? (F8)
2014. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most win7-ben vagyok integrálton,és a startup repair csinál épp valamit.igazad lesz,és tényleg a driver lesz szerintem...
2014. jan. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!