Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lenne a legjobb módja a...

Eragon1010 kérdése:

Mi lenne a legjobb módja a gép bővítésének? Többi lent?

Figyelt kérdés

A Gépet 1 Éve vásároltam a PC-Outlet-ben azért mert már nagyon kellett egy új gép a régi helyett és már nem volt időm gyűjteni többet. És akkor még teljesen laikus voltam ismerősök még ajánlották is, de azóta rájöttem hogy csúnyán bedőltem a parasztvakításnak, jobban utána kellett volna néznem a dolgoknak.


A gép konfigja:


Alaplap:


GIGABYTE GA-780T-D3L

GPU: Nvidia Geforce GT630 4GB

CPU: AMD FX(tm)-8120-Eight Core (2.8GHZ)

RAM: 8GB 2200 MHZ DDR3

Táp: ?? (Van valami Program amivel meg tudom nézni, dxdiagban és CP-uz-n nem látom! :D )


Ház: Cooler Master Elite Black 430


Mit lehetne cserélni, vagy bővíteni ahhoz hogy látható teljesítmény növekedést érjek el, és ne is legyen olyan drága hogy akkor már inkább veszek heyeltte egy újat?

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2014. jan. 4. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Poén volt,ember! -.-"
2014. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 lapát01 ***** válasza:
Amúgy kérdező, 33 ezerért nehogy megvedd a HD7770-est.
2014. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre tápcsere, aztán tovább. ..de azon filózom hogy nem drágább-e egyesével összepakolni mint két év múlva venni egy gamert....^^'
2014. jan. 5. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!